Witamy w AKTUALNOŚCIACH

Zapraszamy do czytania oraz komentowania

Polski Peeling Ziołowy

W okresie jesienno-zimowym nasze klientki często wybierają Polski Peeling Ziołowy. Jest to zabieg głębokie złuszczenia, oparty na składnikach roślinnych, polskiego pochodzenia.

Skuteczność peelingu ziołowego w korygowaniu defektów skóry jest porównywalna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie dermatologicznym.

Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych.

Wskazania:

 • blizny potrądzikowe
 • zmarszczki
 • przebarwienia skórne
 • rozstępy
 • zwalczanie efektów fotostarzenia

Zapraszamy na metamorfozę skóry!

Rx50 – Synergic Peel

Rx50 – Synergic Peel -zabieg energizujący, antyoksydacyjny, rewitalizujący. Przeznaczony jest dla każdego typu skóry. Peeling wykorzystuje synergię działania dziewięciu substancji aktywnych na zróżnicowanych poziomach skóry. Rx50 oddziałuje z korneodesmosomami i jednocześnie posiada działanie antyoksydacyjne, chelatujące oraz zabezpieczające DNA komórkowe. Poprawia absorpcję tlenu przez komórki, przyśpiesza metabolizm, wspomaga przywrócenie równowagi pomiędzy reakcjami biochemicznymi zachodzącymi w skórze.

ZALETY:

• rewitalizuje wymianę komórkową naskórka
• podnosi energię komórkową
• rewitalizuje fibroblasty
• optymalizuje produkcję kolagenu i elastyny

WSKAZANIA:

 • skóra z oznakami starzenia się
 • wzmocnienie skóry delikatnej
 • poprawa regeneracyjnych procesów anabolicznych

Zapraszamy na zabieg!

CytoCare® 532

CytoCare® 532 to ekskluzywny koktajl przeznaczony do mezoterapii, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry.

👉 Wyjątkową skuteczność zapewnia skład preparatu który, oprócz kwasu hialuronowego, zawiera także 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy.

👉 Dzięki CytoCare® 532 biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare® 532.

👉 Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Ma działanie przeciwutleniające i ochronne.

Wskazania:
– spłycanie zmarszczek (nawet głębokich)
– intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej
– głębokie nawodnienie skóry
– zapobieganie pojawieniu się pierwszych zmarszczek
– intensywne odżywianie skóry

Wyjątkową skuteczność zapewnia skład preparatu który, oprócz kwasu hialuronowego, zawiera także 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® 532 biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare® 532. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Ma działanie przeciwutleniające i ochronne.

 

Polecamy!

Mezoterapia igłowa DERMAHEAL HSR

MEZOTERAPIA  igłowa z zastosowaniem koktajlu kwasu hialuronowego z peptydami biomimetycznymi – DERMAHEAL  HSR  to odmładzający, przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, silnie nawilżający i regenerujący skórę twarzy, szyji i dekoltu. Wyraźnie stymuluje tkankę łączną do produkcji kolagenu i elastyny.

MEZOTERAPIA odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i bardzo cienkiej i krótkiej igły. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów.

Składniki aktywne mają możliwość szybkiego działania, ponieważ wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry właściwej, co zapewnia ich optymalną dostępność i stężenie.

W trakcie zabiegu mezoterapii  po podaniu preparatu w wybrane okolice twarzy, szyi i dekoltu, wszędzie tam, gdzie skóra utraciła swoją dotychczasową jędrność i elastyczność, powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona i tkliwa jednak grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu.

Efekty – zabiegi mezoterapii powodują bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry, uzupełniają niedobory witamin oraz minerałów, wspomagają mikrokrążenie i  dzięki stymulacji komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych  zwiększają napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki jej starzenia się. Po serii zabiegów widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie.

 

Zapraszamy na zabieg!

HENNA BRWI I RZĘS

Odpowiednio wyregulowane i podkreślone brwi sprawiają, że twarz staje się bardziej wyrazista i piękniejsza. Henna to zabieg podkreślający oprawę oczu, który polega na farbowaniu brwi i rzęs wyciągiem ziołowym.

 

Zapraszamy!

OCZYSZCZANIE SKÓRY

Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem w jej pielęgnacji.

 • Pozwala oczyścić skórę z toksyn i martwego naskórka, uruchamia naturalne procesy odnowy i regeneracji, a także ułatwia wnikanie substancji nawilżających i odżywczych w głąb skóry.
 • Skóra po zabiegach jest pełna blasku i świeżości, poprzez usunięcie martwych komórek naskórka staje się bardziej dotleniona, miękka i promienna.
 • Każdy zabieg oczyszczania jest dobierany indywidualnie do potrzeb klienta w zależności od typu cery, a także nasilenia zanieczyszczeń skóry.

* na zdjęciu maseczka borowinowa, jako element zabiegu oczyszczania skóry.

W naszym gabinecie oferujemy kilka rodzajów oczyszczania, są to m.in.: oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja diamentowa, oczyszczanie z zastosowaniem ultradźwięków i peelingi kwasowe.

Podczas zabiegu usuwamy także różne zmiany skórne: zaskórniki, prosaki i kaszaki. Zabieg oczyszczania skóry to najszybszy sposób na przywrócenie cerze świeżości i blasku. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach z zachowaniem maksymalnej sterylności. Wskazaniami do wykonania zabiegu manualnego oczyszczania twarzy jest zanieczyszczona skóra z licznymi zaskórnikami.

* na zdjęciu maseczka otrąbkowa.

Manualne oczyszczanie twarzy to nic innego jak wyciskanie wągrów i oczyszczanie porów, jednak często jest to jedyny skuteczny sposób, by szybko pozbyć się zanieczyszczeń z głębi skóry. Tego zabiegu nie powinno się wykonywać samodzielnie. Skóra musi być przygotowana, należy przestrzegać kolejności usuwania zanieczyszczeń, by nie roznieść bakterii po skórze.

Polecamy!