Mezoterapia igłowa skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd, wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu.

Efekty:
bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry
uzupełnienie niedoborów witamin oraz minerałów,
stymulacja komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych
zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, redukcja oznak jej starzenia się
po serii zabiegów widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie

W trakcie zabiegu mezoterapii po podaniu preparatu w wybrane okolice twarzy, szyi i dekoltu, wszędzie tam, gdzie skóra utraciła swoją dotychczasową jędrność i elastyczność, powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona i tkliwa, jednak grudki te znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu.

15235774_1883977971837921_5992369477816729352_o

Stosowane preparaty:

  • DERMAHEAL HSR

  • KWAS HIALURONOWY CURAMED® 1,8% i 2,5%

  • MezoPharma HYAL – Aqualift, Mesolift, Botolift, Lightening

Zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą, jednak przed – należy unikać spożywania alkoholu i zażywania preparatów zawierających aspirynę. Mezoterapia mikroigłowa jest traktowana jest jako zabieg całoroczny, jednak nie jest wskazane przeprowadzanie mezoterapii w okresie wzmożonych upałów.

Po zabiegu należy unikać słońca, chlorowanej wody i ograniczyć wysiłek fizyczny. Bezpośrednio po zabiegu nie należy wykonywać czynności które mogą powodować osadzanie się na twarzy różnych zanieczyszczeń (rozpylać chemikaliów – porządki domowe). Należy stosować kremy z filtrami.

Zapraszamy!