zabieg

Karboksyterapia powoduje zanik rozstępów, wygładzenie oraz ujędrnienie wybranego obszaru skóry. Skuteczność Karboksyterapii jest niezwykła dlatego, że działa głęboko pod powierzchnią skóry, stymulując tkankę do produkcji nowych włókiem kolagenowych i elastycznych.

Zabieg wykonujemy urządzeniem medycznym, certyfikowanym CarboksyPenem wyprodukowanym w całości w Unii Europejskiej. Zaawansowana elektronika umożliwia pełną kontrolę głębokości wkłucia i aplikacji określonych dawek gazu. Podczas zabiegu stosujemy certyfikowany gaz medyczny – laparoskopowy.

WSKAZANIA:
-Brak elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,
-Poprawa owalu twarzy,
-Łysienie i przerzedzenie włosów,
-Regeneracja skóry wokół oczu (cienie pod oczami, zasinienia, zmarszczki i obrzęki)
-Rozstępy (nowe i wieloletnie),
-Blizny,
-Cellulit,
-Zwiotczenie skóry po ciąży i utracie wagi,
-Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej,
-Zwiotczenie skóry ramion, nóg, brzucha

Potwierdzamy, że KARBOKSYTERAPIA to największy przełom w zakresie kosmetologii estetycznej. Stała się na całym świecie doskonałym rozwiązaniem na podstawowe jak i zaawansowane problemy estetyczne klientek w gabinetach.

Karboksyterapia dzięki bezpieczeństwu i małej inwazyjności przy jednoczesnym potwierdzeniu dużej skuteczności, znalazła szerokie zastosowanie jako jedna z pierwszych terapii, które możemy zaproponować pacjentom w podstawowych problemach estetycznych.

Terapia z użyciem dwutlenku węgla może być pomocna w walce z cellulitem, rozstępami, z podwójnym podbródkiem, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, łysieniem i nadmierną utratą włosów, utratą elastyczności i jędrności skóry po utracie wagi i po ciąży. Poprawia elastyczność skóry twarzy i dekoltu. Karboksyterapia świetnie sprawdza się w zabiegach modelujących sylwetkę i skutecznie walczy z cellulitem.

Zapraszamy!